Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (vasario 26 – kovo 4 d.)

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (vasario 26 – kovo 4 d.)

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Vieni Zodiako ženklai pavasario pradžią pasitiks pakiliai nusiteikę, kitiems nuotaiką gadins netikėtai užgriuvę rūpesčiai. Sužinokite, kuriai grupei jūs priklausote.

>

AVINAS

(03.21–04.20)

Sudėtingas laikotarpis. Pirmoje savaitės pusėje tikėtini nesusipratimai su kolegomis. Pasistenkite nekreipti į tai dėmesio, nekonfliktuoti ir daug bei gerai dirbti. Taip išlaikysite gero darbuotojo reputaciją. Jeigu santykiai su artimaisiais pastaruoju metu buvo įtempti, savaitgalį geriausias metas juos pataisyti. Išvykite kur nors kartu, atsiribokite nuo viso jus supančio pasaulio ir skirkite visą dėmesį tik vieni kitiems.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Puiki savaitė. Būsite kūrybingi ir iniciatyvūs. Atidžiai sekite naujienas, kad nepraleistumėte jums svarbios informacijos. Sėkmė darbe priklausys nuo jūsų gebėjimo greitai reaguoti į aplinkos pokyčius. Nedarykite skubotų išvadų dėl priešingos lyties asmens – kažką galite suprasti neteisingai ir atstumti jums patinkantį žmogų. Kai suprasite savo klaidą, grįžti į pradinę padėtį bus sunku.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Savaitė rami, viskas tekės įprasta vaga. Būsite pakilios nuotaikos, tačiau turėtumėte suprasti, kad tik siekdami svarbiausių tikslų, o ne bandydami vieni viską aprėpti, galėsite džiaugtis gerais rezultatais. Savaitgalį vienišiems šio ženklo atstovams tikėtina nauja pažintis. Naują simpatiją galite sutikti renginyje ar išvykoje, tad nesėdėkite namuose.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Nuo savaitės pradžios būsite irzlūs, nepatenkinti gyvenimu, galite jausti nepasitenkinimą savo darbu. Atrodys, kad visiems aplinkui sekasi, tik jums kažkodėl ne. Antroji savaitės pusė palanki dalykinėms kelionėms, komandiruotėms. Tikėtina, kad jų metu ne tik atliksite tai, ką suplanavote, bet ir užmegsite naujų vertingų kontaktų. Savaitgalį stenkitės kontroliuoti savo emocijas.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Pirmoje savaitės pusėje gali kilti sunkumų su kolegomis ar verslo partneriais. Visas iškilusias problemas spręskite iš karto, neatidėliodami, nes vėliau joms pašalinti prireiks kur kas daugiau laiko ir jėgų. Antroje savaitės pusėje galite įsivelti į konfliktą su artimu žmogumi, draugu, dėl kurio nebūsite kalti, tiesiog atsirasite netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Geriau nutylėkite, juk ir jums kartais būna blogų dienų.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Gera savaitė. Neatidėliokite sumanymų, apie kuriuos jau seniai mąstote, dabar pats laikas veikti. Būkite šiek tiek ryžtingesni. Per didelis atsargumas neleidžia jums pasiekti norimo rezultato. Nereikia rizikuoti aklai, pasverkite visus „už“ ir „prieš“, juk analizuoti situaciją mokate puikiai. Antroje savaitės pusėje reikėtų vengti konfliktų su artimaisiais ar giminaičiais, greičiausiai liksite kalti, net jeigu tokie nesate.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Galbūt ne taip seniai teko priimti svarbų sprendimą, o dabar abejojate, ar pasielgėte teisingai? Ženkite pirmyn ir nesidairykite atgalios, rūpinkitės tuo, kas priešakyje. Antroje savaitės pusėje būsite jautrūs, linkę į viską perdėtai reaguoti. Esant tokios būsenos, labai lengva padaryti ar pasakyti tai, dėl ko vėliau gailėsitės. Savaitgalis palankus išvykai su artimaisiais.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Nuo pirmadienio būsite neatidūs ir išsiblaškę, todėl audringoms diskusijoms su kolegomis ar dalykiniams pokalbiams su verslo partneriais ne pats geriausias laikas. Galite neteisingai suprasti, kas jums sakoma, dėl to gali kilti nesusipratimų. Aplinkiniai suabejos jūsų kompetencija. Taip pat pasistenkite būti punktualūs, nevėluokite į susitikimus, nežadėkite žmonėms to, ko negalėsite ištesėti.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Savaitės pradžioje būsite linkę skrajoti padebesiais. Svajoti nėra blogai, tačiau realių problemų irgi nereikėtų pamiršti – kol jų neišspręsite, jos niekur savaime nedings. Įsiklausykite į artimų žmonių patarimus, jie gali būti labai vertingi. Savaitgalį tiesiog spinduliuosite teigiamomis emocijomis, todėl būsite labai patrauklūs priešingai lyčiai. Vienišiai savo pakilia nuotaika kaip magnetas trauks priešingos lyties atstovus, todėl naujos pažintys labai tikėtinos.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Puiki savaitė. Būsite aktyvūs ir energingi, todėl nuveiksite daug. Daugiau bendraukite, tvirtinkite bendradarbiavimo ryšius ir asmeninius santykius. Labai tinkamas laikas įvaizdžio pokyčiams. Tačiau žvaigždės pataria visur jausti saiką. Jeigu jums patinka kažkoks žmogus, tiesiog leiskite jam tai suprasti. Didelė tikimybė, kad jis jaučia tą patį. Vakare prasidėję konfliktai nieko gero nežada.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Šią savaitę gali kankinti daug abejonių. Sunku bus apsispręsti, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Prisiminkite, kad pirmasis įspūdis, pirmoji į galvą atėjusi mintis dažniausiai ir būna teisinga. Įsiklausykite į kritiką, ji veda tobulumo link. O štai kritikuoti kitų žmonių šią savaitę nereikėtų. Kandūs pastebėjimai gali sugadinti santykius su aplinkiniais.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Šią savaitę busite linkę priimti neteisingus sprendimus, atlikti netinkamus veiksmus. Stabtelkite ir pagalvokite, ką darote ne taip. Gal nematote galutinio tikslo, nelabai aišku, ko siekiate? Pirmiausia išsiaiškinkite, ko tikitės iš vienos ar kitos situacijos, kokio rezultato laukiate, pagalvokite, kokiais būdais galite tai pasiekti, išsirinkite tinkamiausią, ir tik tada imkitės darbo. Savaitgalis palankus romantiškam pasimatymui.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai