Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Kovo mėnuo kai kuriems Zodiako ženklams bus geriausias iš visų. Jie realizuos savo senus sumanymus. Jiems numatoma susitikimų su maloniais priešingos lyties atstovais ir romantiškų santykių pradžia, finansinis stabilumas ir kai kurios kitos gyvenimo gėrybės.

>

Tie, kurie nepatenka į laimingųjų grupę, kovo mėnesį gyvens daug nervindamiesi, nes kils problemų, kurių nesugebės išspręsti net įtakingi žmonės. Jiems lieka tik laukti, kol pasibaigs juodasis periodas, ir tikėtis, kad po jo prasidės tikrai šviesus etapas.

Labai svarbu laikyti savo ateities planus paslaptyje, nes neišsaugota informacija kovo mėnesį gali duoti impulsą konkurentams perimti jūsų idėją. Be to, nesnaus ir tie, kurie mėgsta apkalbinėti ir viską kritikuoti. Pastarieji bandys sugadinti jūsų santykius su artimaisiais. Bus būtina kontroliuoti savo emocijas. Agresyvioms ir naiviai atviroms asmenybėms kovo mėnuo bus sunkus.


AVINAS

(03.21–04.20)

Kovo mėnesį šio Zodiako ženklo atstovai trokš ramybės ir tylos, tačiau jų gyvenimas bus kupinas siurprizų, todėl atsipalaiduoti nepavyks. Atsiras nenumatytų, neatidėliotinų reikalų, kurie pareikalaus daug energijos. Tačiau skubėti nepatartina, reikia dirbti ramiai ir spręsti visas problemas iš eilės. Skubėjimas tik viską sugadins. Jeigu nepavyks susidoroti savo jėgomis, reikia kreiptis pagalbos į kolegas ar artimuosius. Jie neatsisakys pagelbėti.

O dėl meilės reikalų Avinui niekas padėti negalės. Teks savarankiškai taisyti santykius su savo antrąja puse. Čia svarbiausia bus parodyti rūpestingumą ir švelnumą. Galima bus padovanoti vertingą dovaną, juk Avino finansinė padėtis leis suteikti malonumą mylimam žmogui.


JAUTIS

(04.21–05.20)

Pirmas pavasario mėnuo Jaučiui bus meilės ir romantikos metas. Gali užsimegzti tarnybinis romanas. Netrūks siurprizų ir paslapčių. Artimieji taip pat bus nusiteikę meiliai, dovanos dovanas, pasakos apie savo jausmus ir pateiks malonių staigmenų. Jautis maudysis meilėje. Tai įkvėps jį žygdarbiams ir darbe. Jam kils įdomių idėjų ir sumanymų, atsiras teigiama nuostata bendraujant. Jį palaikys kolegos. Jaučiui pavyks sudaryti pelningą sutartį.

Jaučio vadovai pasistengs paskatinti savo kruopštų darbuotoją. Galimos premijos ir paaukštinimas. Vienintelis dalykas, kuris aptemdys giedrą kovo dangų, bus Jaučio įtarumas. Jis gali tapti nervų sistemos ir žarnyno sutrikimų priežastimi.


DVYNIAI

(05.21–06.21)

Kovo mėnuo aktyviems Dvyniams praeis pagal įprastą scenarijų. Bus daug darbo ir bendravimo. Sveikas gyvenimo būdas suteiks energijos, naujos pažintys praskaidrins pavasario pradžią. O neveikliems šio ženklo atstovams teks save „laužyti“. Jiems reikia parodyti iniciatyvą, kad pasiektų geidžiamą tikslą, nustotų bambėti ir daugiau laiko praleistų dirbdami įvairius darbus. Ypač tai pasakytina apie jaunimą.

Finansinėje sferoje ne viskas bus gerai. Mėnesio pradžioje Dvyniai gaus nedidelių pajamų iš įprasto šaltinio, bet paskui teks veikti savarankiškai, kad užsitikrintų sau orią egzistenciją, arba taupyti maistui. Deja, antrasis variantas nėra geras, nes sveikatos problemos nevers ilgai laukti. Jos primins apie save jau kovo pabaigoje. Geriau jų išvengti.


VĖŽYS

(06.22–07.22)

Kovo mėnesį Vėžys jausis kaip niekad laimingas, nes jis pagaliau galės užsiimti savo namais – remontuoti, gerinti interjerą, keisti dizainą, perplanuoti, pridėti naujų spalvos akcentų. Kurdamas namų jaukumą, jis galės pamiršti ir apleisti savo tiesioginį darbą, kas iškart atsilieps jo finansinei padėčiai.

Artimieji taip pat nepritars tokiam abejingumui profesinei veiklai, todėl gali kilti konfliktų dėl pinigų stokos ir pablogėjusios materialinės padėties. Vėžio tokia situacija nejaudins, jis toliau gyvens įprastai ir suras įvairių savo elgsenos pateisinimų.


LIŪTAS

(07.23–08.23)

Liūtas kovo mėnesį nebus pasirengęs aktyviai veiklai, tačiau jam nepavyks jos išvengti. Teks daug laiko praleisti darbe, susitikimuose, posėdžiuose. Komandiruotės atneš finansinės naudos, todėl nuo mėnesio vidurio kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai galės demonstruoti savo dosnumą ir kilnią širdį ar padovanoti brangią dovaną artimam žmogui.

Liūtas pavasario pradžioje turėtų skirti daugiau dėmesio savo sveikatai. Truputį sunegalavus geriau iškart kreiptis į gydytoją ir išsiaiškinti problemą, kad nepražiopsotų rimtos ligos pradžios. Šį mėnesį negydomi susirgimai gali užsitęsti ilgam laikui ir ateityje sukelti daug nemalonumų. Patartina atsisakyti riebaus, miltinio ir saldaus maisto, nes papildomi kilogramai neigiamai atsilieps bendrai sveikatos būklei ir nuotaikai. Kurį laiką, bent pavasario pradžioje, Liūtui būtų naudinga laikytis sveikos mitybos principų ar bent pasistengti nevalgyti pieno produktų kartu su mėsa.


MERGELĖ

(08.24–09.23)

Mergelei kovas bus vienas palankiausių mėnesių per visus 2018 metus. Ji bus vertinama kaip savo darbo profesionalė ir vakarėlių siela. Dėl savo užimtumo šio ženklo atstovams neteks nuobodžiauti ar leistis į postringavimus apie būties laikinumą, kas šiaip yra jų pamėgta tema.

Finansinėje srityje viskas klostysis gerai. Mergelė gaus įdomų pasiūlymą iš įtakingo asmens. Reikėtų sutikti nedvejojant. Meilės sferoje ne viskas bus taip, kaip ji norėtų. Mergelė sutiks daug naujų žmonių. Kai kurie jų žadins simpatiją, su kai kuriais norėsis kurti bendrus ateities planus, bet tikros meilės įžiebti nepavyks.


SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Kovo mėnesį Svarstyklės išgyvens sąstingio periodą. Darbe vyraus rami ir draugiška atmosfera, kiekviena diena bus panaši į praėjusią. Namuose patartina pradėti kosmetinį remontą. Interjero atnaujinimas ir išsijudinimas iš „mirties taško“ atgaivins atšalusius šeimos narių santykius, įneš gyvybės ir veiklos.

Materialinė Svarstyklių padėtis kovo mėnesį gali šiek tiek suprastėti dėl jų sveikatos problemų. Svarstyklėms, ypač moterims, reikės pasisaugoti infekcijų ir pasirūpinti savimi. Sunegalavus būtina kreiptis į gydytoją. Kai kurie šio ženklo atstovai nuspręs įsitaisyti namų augintinį. Toks sprendimas bus teisingas. Namuose atsiradęs gyvas padaras pakeis jų gyvenimą į gera. Šeimos narių santykiai taps darnesni ir draugiškesni.


SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Šiam Zodiako ženklui kovo mėnesį reikėtų užimti laukimo poziciją. Idealus variantas – išvykti kur toliau nuo kasdienių rūpesčių ir problemų. Geras laikas atostogoms ar bent savaitgalio išvykai į sodybą, gamtą ar kitą miestą. Skorpionui bus svarbu pabūti vienumoje, pamąstyti, apsvarstyti ateities planus ir atgauti jėgas. Jeigu jis to nepadarys, gresia depresinės nuotaikos.

Skorpiono darbe bus sąstingis. Užtat šeimoje viešpataus taika ir supratimas. Kovo mėnesį šio ženklo atstovai gali priimti lemtingą sprendimą ir įteisinti savo santykius. Skorpionui patartina kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, sportuoti, pasirūpinti savo sveikatos būkle, nervų sistema ir mityba. Pavasario pradžioje patartina apsilankyti pas dantų gydytoją.


ŠAULYS

(11.23–12.21)

Kovo mėnesį Šaulys pradės įgyvendinti projektą, apie kurį svajojo seniai, tačiau neturėjo tam laiko, lėšų ar ryžto. Jis lengvai suras bendraminčių, kurie palaikys jo idėją ir net sutiks padengti dalį išlaidų. Darbas taip įtrauks Šaulį, kad jam nebus kada pagalvoti apie savo sveikatą, todėl gali kilti šiokių tokių problemų. Pavyzdžiui, paprasta sloga gali tapti pirmuoju anginos ar plaučių uždegimo pranašu.

Meilės sferoje ne viskas klostysis palankiai. Pajutęs finansinę laisvę, Šaulys pavasario pradžioje pradės daugiau išlaidauti, semdamas pinigus iš šeimos biudžeto. Toks jo elgesys taps rimto konflikto su antrąja puse priežastimi. Nesusipratimai šeimoje užsitęs neilgai. Šaulys sugebės sureguliuoti santykius, demonstruodamas savo palankumą partneriui ir dovanodamas jam mielas dovanas.


OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Kovo mėnuo Ožiaragiui nebus paprastas. Jis staiga nuspręs visiškai pakeisti savo gyvenimą. Susituokę šio ženklo atstovai netikėtai prabils apie skyrybas, o vieniši pradės galvoti apie santuoką. Tokį elgesį bus galima paaiškinti paprastai. Ožiaragis pasijus pavargęs nuo savo kasdienybės. Jam reikės padaryti pertrauką santykiuose ir darbe. Idealu būtų išvažiuoti į kokią tylią jaukią vietelę, kur galima būtų ramiai pamąstyti apie gyvenimą.

Po tokios pertraukos kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai vis tiek neatsisakys minties apie permainas, bet jų veiksmai jau nebebus spontaniški, o kruopščiai apgalvoti ir pasverti. Finansinėje srityje viskas taip pat nesiklostys sklandžiai. Skolininkai taip ir negrąžins skolų. Ožiaragiui gali tekti pačiam lįsti į skolas. Užtat sveikata bus puiki. Net šiam ženklui įprasta sloga jį aplenks.


VANDENIS

(01.21–02.19)

Vandenis kovo mėnesį galės atlikti savo mėgstamą geradario vaidmenį. Be jo pagalbos savo problemų išspręsti negalės nei artimieji, nei kolegos. Vandenis jausis kaip devintame danguje. Jam patiks būti reikalingam ir mylimam.

Finansinė sritis bus stabili. Nebus didelių išlaidų, bet ir pajamos nepadidės. Antroji Vandenio pusė gali būti dėl to nepatenkinta, nes ji buvo įpratusi gyventi kitaip. Dėl to gali kilti konfliktų, tačiau Vandenis sugebės meistriškai nuslopinti nesutarimus ir sugrąžinti santykius į ramią vagą. Jam patartina pasirūpinti savo sąnariais, šildyti ir tausoti kojas. Į jokius skausmus nederėtų numoti ranka. Specialistas nustatys priežastį ir padės lengvai išsigydyti negalavimą.


ŽUVYS

(02.20–03.20)

Šiam Zodiako ženklui visą kovo mėnesį kažkas bus neaišku, jis dėl kažko negalės apsispręsti. Žadėtas darbas pasirodys neįdomus ir menkai apmokamas, jokio pasitenkinimo neteiks, motyvacijos nebus. Meilės srityje taip pat bus neramu. Susituokę šio ženklo atstovai netikėtai sužinos apie finansines partnerio machinacijas, už kurias atsakyti turės visa šeima, arba pastebės, kad lėšos iš šeimos biudžeto dingsta nežinia kur.

Vienišos Žuvys sutiks savo svajonių žmogų, tačiau jo elgsena joms bus nesuprantama. Dėl to kai kuriuos šio ženklo atstovus apims depresija, grės nervinis išsekimas. Tik ištikimi draugai ir mėgstamas hobis galės padėti Žuvims atgauti dvasinę pusiausvyrą. Kovo pabaigoje padėtis stabilizuosis. Žuvims pasitaikys šansas gauti papildomų pajamų iš netikėto šaltinio.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai