Kaip įveikti konkurentus? Senoviniai verslininkų burtai

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Nepaisant to, kad žodis „verslas“ mums asocijuojasi su šiais laikais, jis buvo žinomas ir gilioje senovėje. Todėl nereikia stebėtis, kad jau tada egzistavo burtai, padedantys žmogui susigaudyti, kaip geriausiai pasielgti, kaip įveikti konkurentus, nugalėti priešus ir gauti pelno.

>

Pasiruošimas burtams

Išpjaukite iš kartono dešimt stačiakampių (10 x 7 cm). Ant kiekvieno gauto stačiakampio užrašykite ir nupieškite kortų pavadinimus: Ratas, Gyvatė, Strėlė, Vaza, Veidrodis, Akmuo, Durys, Ietis, Pagalvė, Laiptelis.

Išdėstykite apverstas kortas ant stalo (arba ant grindų) ratu. Rato centre padėkite peilį. Įsukite jį ir laukite, kol sustos. Įsidėmėkite, į kokią kortą jis „žiūrės“. Tai praneš jums apie konkurentus, priešus ir sėkmę.

BURTŲ AIŠKINIMAS

Ietis

Ietis nurodo, kad priešai yra visai šalia jūsų, bet jie sumaniai slepia savo kėslus jūsų atžvilgiu. Kai suprasite jų tikrąją esmę, bus jau per vėlu – jie suspės jums pakenkti.

Patarimas: kad nesupainiotumėte draugų su priešais, nešiokitės su savimi juodos spalvos daiktą (jis turi būti visiškai juodas), pavyzdžiui, sagą. Kai suabejosite žmogumi, paimkite tą juodą daiktą į ranką ir pagalvokite apie tą asmenį. Priešas beveik iškart atsiskleis ir jūs sužinosite apie jį.

Gyvatė

Gyvatės korta turi labai blogą reikšmę. Jūsų priešai verda iš pykčio ir pavydo jums. Jie pasinaudos bet kokia proga jums pakenkti. Tikriausiai jie bandys pelnyti jūsų pasitikėjimą, įtikinti savo noru padėti, o lemiamu momentu žiauriai išduos jus.

Patarimas: priešai veiks labai atsargiai, kad pasiektų savo tikslus. Tačiau jie taip pat yra žmonės, todėl galite nuo jų apsiginti. Paimkite riešutą su kevalu. Aštriu daiktu padarykite jame įtrūkimą. Nešiokitės tą riešutą su savimi kaip apsauginį amuletą.

Strėlė

Strėlė byloja apie jūsų pergalę prieš priešus. Bet jums reikia būti atsargiam ir veikti labai apdairiai, kad nesuklystumėte. Jums prireiks kantrybės tikslui pasiekti.

Patarimas: būkite nuoseklūs, neskubėkite ir nenuleiskite rankų, kai susidursite su nedraugiškais žmonėmis, tada jūs juos įveiksite.

Pagalvė

Pagalvė rodo, kad jūsų artimiausioje aplinkoje yra žmogus, iš kurio nesitikite nieko pikto. Šis žmogus slepiasi po gerumo ir draugiškumo kauke. Jis yra per daug artimas jums ir žino jūsų silpnąsias vietas. Kai jūs bandysite juo pasikliauti, jis jums pakenks.

Patarimas: nenusiminkite, nes kritiniu momentu įgysite tikrą draugą, kuris padės išeiti iš sunkios situacijos.

Akmuo

Akmuo sunkiai prislėgs jūsų sielą, kai žmonės, kuriais pasitikėjote verslo ir net asmeniniais klausimais, pradės jums pavydėti ir išduos. Tai smarkiai sukrės jus ir sutrukdys vykdyti savo įsipareigojimus.

Patarimas: būkite pasirengę tam, kad jus viešai apkaltins. Po ilgo savo reputacijos atstatymo proceso ir pastangų įveikti buvusius draugus jūs pasieksite pergalę, bet jos kaina bus nemaži nuostoliai arba sugadinta sveikata. Kad lengviau ištvertumėte likimo smūgius, pasisiūkite mažą maišelį ir priberkite į jį džiovintų jonažolių. Visą laiką nešiokitės jį su savimi ir periodiškai vis palieskite dešine ranka.

Ratas

Ratas nežada nieko gero. Jūsų konkurentai yra stipresni ir gudresni už jus. Juos domina tik savi interesai, todėl jiems nieko nereikš jums pakenkti ar net sunaikinti jūsų verslą. Blogiausia tai, kad jie turi galimybę persivilioti jūsų draugus ir bendražygius į savo pusę ir įtikinti juos, kad esate blogas žmogus. Draugai vienas po kito nusigręš nuo jūsų.

Patarimas: kad sumažintumėte neigiamą konkurentų poveikį ir didvyriškai atlaikytumėte spaudimą, pasikabinkite ant kaklo ar įsidėkite į krūtinės kišenėlę, kuo arčiau širdies, baltos spalvos brangakmenį ar pusbrangį akmenėlį (perlas netiks).

Veidrodis

Veidrodis sako, kad jūsų konkurentai ketina atakuoti jus ne stipriais, o smulkiais ir dažnais smūgiais. Kartais jie nepadarys jums jokios žalos, bet jų metodiškumas jus išvargins ir patirsite nuostolių.

Patarimas: nors konkurentai kruopščiai planuoja savo atakas, jie dažnai elgiasi neatsargiai. Jūs turėsite galimybę atspėti jų žingsnius iš anksto ir atremti puolimus. Nereikia laukti, kol jie išsikovos viską, pulkite pirmi.

Laiptelis

Laiptelis padės nusiraminti: jūs neturite rimtų konkurentų ir priešų. Jų veiksmai prieš jus neapgalvoti, nelogiški, todėl nepakenks jums.

Patarimas: savo jėgomis be ypatingų pastangų sugebėsite susidoroti su bloga linkinčiais žmonėmis. Tačiau prisiminkite, kad 5 uodų įkandimai jūsų net nesuerzins, o visas spiečius gali išvesti iš pusiausvyros. Būkite atsargūs.

Vaza

Vaza rodo, jog jūsų priešai naudojasi apkalbomis ir šmeižtu, kad jums pakenktų. Jie skleidžia apie jus bjaurias paskalas ir stengiasi pakirsti kitų žmonių pasitikėjimą jumis. Dėl to nuo jūsų gali nusigręžti net draugai.

Patarimas: kad apsisaugotumėte nuo apkalbų ir šmeižto, nešiokite ant bet kurio kairės rankos piršto žiedą su vienu akmenėliu (jis gali būti visai mažytis). Šis talismanas padės išsaugoti jūsų reputaciją nesuterštą.

Durys

Durys yra maloniausia korta. Jos sako, kad jūs išvengsite visų priešų spąstų ir konkurentų niekšybių, kad garbingai, beveik be nuostolių išeisite iš bet kokios keblios situacijos.

Patarimas: nebijokite stoti su konkurentais į atvirą karą, bet nepamirškite pasinaudoti apsauginiais talismanais.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai