Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (sausio 29 – vasario 4 d.)

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Visada geriau iš anksto žinoti, ko galima tikėtis ir ko reikėtų saugotis artimiausią savaitę. Tokių žinių suteiks horoskopas.

>

AVINAS

(03.21–04.20)

Savaitė bus kupina idėjų ir kūrybinių planų, tačiau darbe gali kilti audrų. Pasistenkite nekonfliktuoti su kolegomis, kvaili principai pridarys bėdos. Taip pat dėl blogos jūsų nuotaikos gali kilti nesutarimų asmeniniuose santykiuose. Pažiūrėkite į tai rimčiau, nes nesusikalbėjimas gali privesti prie abipusio atšalimo. Tikėtinos neplanuotos išlaidos.

JAUTIS

reklama

(04.21–05.20)

Pirmoje savaitės pusėje turėsite daug svarbių susitikimų ir reikalų. Net ir namie būsite gerokai aktyvesni. Atsisakysite nereikalingų ryšių ir nepasiteisinusių metodų, ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti. Antroje savaitės pusėje būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui. Savaitgalį namie vyraus džiaugsminga atmosfera.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Gera savaitė. Darbai sklandžiai judės pirmyn, galimos papildomos piniginės įplaukos. Tik investuoti ir pernelyg išlaidauti šią savaitę žvaigždės nepataria. Tiesa, penktadienį reikalai gali šiek tiek strigti, jei galite, verčiau juos atidėkite ir skirkite daugiau laiko ir dėmesio sau arba artimiesiems. Savaitgalį vieniši šio ženklo atstovai gali susižavėti priešingos lyties asmeniu. Tikėtina, kad simpatija bus abipusė.

reklama

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę tapsite kiek agresyvūs ar šiurkštoki, o tokia būsena gali pakenkti ne tik jūsų asmeniniams santykiams, bet ir santykiams su kolegomis ar vadovybe. Taip pat teks bendrauti su įvairiausiais žmonėmis, kurie gali susidaryti apie jus neteisingą nuomonę. Tad ar nevertėtų susiimti? Savaitgalį pasirūpinkite sveikata, išvaizda bei visaverčiu poilsiu, daugiau bendraukite, matykitės su žmonėmis, su kuriais leisti laiką jums malonu.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

reklama

Savaitė palanki, seksis beveik viskas, ko imsitės, tačiau smulkių nesusipratimų neišvengsite. Skirkite daugiau laiko kiekvienai susiklosčiusiai situacijai išanalizuoti ir klausykite savo vidinio balso, jis jūsų neapvils. Turėtumėte stiprinti pozicijas darbe ir pasistengti nekartoti senų klaidų. Savaitgalį maloniai nuteiks jauki atmosfera namie.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Puiki savaitė. Būsite labai optimistiškai nusiteikę, aktyvūs ir energingi. Galvoje suksis naujos idėjos, planai, kurių įgyvendinimą gali pagreitinti įtakingas asmuo. Tik penktadienį būsite kiek irzlūs, to priežastimi gali būti netikėta žinia ar perdėtas jūsų jautrumas. Savaitgalį daugiau laiko skirsite bendravimui su draugais ir artimaisiais.

SVARSTYKLĖS

reklama

(09.24–10.23)

Šią savaitę galite jaustis neįvertinti viršininko ar verslo partnerių. Apsišarvuokite kantrybe. Nors savaitė gana įtempta, dabar atlikti darbai gali atnešti naudos ateityje. Tikėtina, kad savaitgalį sutiksite seniai matytą draugą ar seną meilę. Šis susitikimas suteiks daug gerų emocijų ir gražių prisiminimų.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Savaitės pradžioje gali tekti dirbti labai įtemptai, tačiau iš to turėsite nemažai naudos. Antroje savaitės pusėje būsite įtraukti į įvykių sūkurį, o atsitraukimo galimybės nebus. Nereikėtų pasiduoti provokacijoms ir pagundai, būkite pakankamai atidūs ir atsargūs. Savaitgalis ramus, puikiai leisite laiką su draugais ar daugiau laiko skirsite šeimai.

reklama

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šią savaitę turėtumėte labiau pasikliauti savo intuicija ir per daug nerizikuoti. Tai aktyvus laikas, kai gali aplankyti puikios idėjos. Dirbdami skirkite daugiau laiko ir dėmesio detalėms ir pasistenkite visus pradėtus darbus atlikti iki galo. Savaitgalį patirsite daug gerų emocijų.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

reklama

Aktyvi ir darbinga savaitė. Jau savaitės pradžioje vertėtų nusistatyti prioritetus ir susikoncentruoti į pagrindines užduotis, kad negaištumėte laiko nereikšmingoms smulkmenoms. Dabar gali pavykti įgyvendinti tai, ko ilgai ir atkakliai siekėte. Antroje savaitės pusėje būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui. Savaitgalį atsiribokite nuo darbo, ilsėkitės, pramogaukite, skaitykite knygas, bendraukite su draugais ar leiskite laiką su šeima.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Pirmoji savaitės pusė bus labai gera, tačiau vėliau galite pajusti energijos stygių ir įtampą. Profesinėje veikloje galite susidurti su problemomis, kurios neleis sklandžiai judėti pirmyn. Nederėtų priimti skubotų sprendimų, net ir susijusių su meile. Savaitgalį greičiausiai būsite linkę iš musės daryti dramblį. Jus gali užklupti nesėkmės ir sveikatos sutrikimai, susiję būtent su emocine būsena.

ŽUVYS

reklama

(02.20–03.20)

Svarbiausia – nepamirškite duotų pažadų ar svarbių užduočių, užmaršumas gali jums pakenkti. O šiaip būsite nusiteikę labai pozityviai. Suspėsite atlikti ne tik suplanuotus darbus, bet ir dar daugiau. Nenumokite ranka į aplinkinių patarimus, kartais žmonės iš šalies situaciją mato aiškiau. Savaitgalį tikėtini konfliktai su draugais, kuriuos greičiausiai padės išspręsti jums artimas žmogus.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai