Kurių stichijų Zodiako ženklai sugyvena geriausiai?

Kurių stichijų Zodiako ženklai sugyvena geriausiai?

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Jūsų dėmesiui – bene paprasčiausias būdas pagal keturias stichijas nustatyti, su kuriais Zodiako ženklais geriausiai sutarsite, su kuo santykiai bus pakankamai harmoningi ir nereikės skirtis.

>

Kaip žinote, dvylika Zodiako ženklų priklauso keturioms stichijoms: Vandens stichijai – Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis, Ugnies stichijai – Avinas, Liūtas ir Šaulys, Žemės stichijai – Jautis, Mergelė ir Ožiaragis, Vandens stichijai – Vėžys, Skorpionas ir Žuvys.

Sėkmingiausios poros – Vandens ir Žemės stichijoms priklausantys ženklai

Daugiau ar mažiau, bet neblogai sutaria poros, kurios pagal Zodiako ženklus priklauso tai pačiai stichijai. Bet tai nereiškia, kad jie negali puoselėti harmoningų santykių ir su kitų stichijų Zodiako ženklų atstovais. Vis dėlto didesnė tikimybė, kad santykiai bus sėkmingi užmezgus juos tarp Ugnies ir Oro stichijų bei Žemės ir Vandens stichijų atstovų.

Gerokai mažiau suderinami yra Ugnies ir Vandens stichijų bei Žemės ir Oro stichijų Zodiako ženklų žmonės. Bene labiausiai nesuderinamos poros – Zodiako ženklai, priklausantys Oro ir Vandens bei Žemės ir Ugnies stichijoms. Astrologų tvirtinimu, jų santykiai gali greitai nutrūkti, bet gali būti ir visai sėkmingi. Tiesa, su sąlyga, jei partneriai nuolat ieškos sąlyčio taškų, gludins kampus ir nusileis vienas kitam.

Tuo tarpu Vandens ir Žemės stichijoms priklausantys ženklai (pavyzdžiui, Vėžys ir Ožiaragis) – vienos iš darniausių porų. Mat jausmingieji Vandens stichijos Zodiako ženklai įneša romantiškumo ir sentimentalumo į santykius su kiek „sausais“ ir oficialiais pagal savo prigimtį Žemės stichijos Zodiako ženklų atstovais. Savo ruožtu Žemės stichijos ženklams atsiranda gera proga rodyti pavyzdį Vandens stichijos ženklams savo praktiškumu ir racionaliu požiūriu į gyvenimą.

Padeda įveikti paviršutinišką bendravimą

O Vandens stichijos ženklų atstovams užmezgus santykius su Ugnies stichijos ženklais, po kiek laiko gali išryškėti šios savybės: taktiškumas, tolerancija, užuojauta, gebėjimas rūpintis savo partneriu. Tai nereiškia, kad Ugnies stichijai priklausantys Zodiako ženklai stokoja šių savybių. Tiesiog dėl savo impulsyvaus būdo jie nesusimąsto, ką tuo metu jaučia partneris. Užtat Ugnies stichijos ženklai gali pasidalyti savo energija, rodoma iniciatyva ir entuziazmu, kurio neretai trūksta Vandens stichijos ženklams. Aišku, reikalingos abipusės pastangos. Priešingu atveju ugnis gali išdžiovinti vandenį ir šiai stichijai priklausantys Zodiako ženklai gali pasigesti santykiuose su Ugnies stichijos ženklais ne tik dėmesio, bet ir meilės. Savo ruožtu Ugnies stichijos ženklai pajutę, kad vanduo gesina šėlstančią liepsną, galų gale gali nutraukti santykius.

Užtat Vandens stichijai priklausantys ženklai padeda įveikti paviršutinišką bendravimą savo jausmų gilumu ir atsidavimu bei sukuria kupinus pasitikėjimo ir santarvės santykius.

Jei abu partneriai priklauso Vandens stichijai, jųdviejų santykiai gali būti net labai harmoningi. Vienintelė ir bene didžiausia problema ta, kad jie gali pamiršti suteikti partneriui daugiau asmeninės erdvės. Ypač tai atvejais, kai moteris tiesiog ištirpsta savo partneryje. Aišku, tokie santykiai ilgai neišsilaiko. Užtat neribojant vienas kito laisvės, tarpusavio ryšys gali būti ne tik pakankamai darnus, bet ir stiprus.

Mėgsta keistis idėjomis ir pasaulėžiūra

Žemės stichijai priklausantiems Zodiako ženklams ypač patinka Vandens stichijos ženklų atvirumas, nuoširdumas, smalsumas, plati pasaulėžiūra. Todėl jų santykiai gali tapti neišsenkančiu įkvėpimo šaltiniu. Žinoma, jei Žemės stichijos ženklai sutiks pripažinti, kad jų griežtai racionalus mąstymas nėra vienintelis teisingas.

Tuo tarpu Oro stichijos ženklams, neretai skraidantiems padebesiais, labai naudinga pasimokyti racionalumo ir pragmatiškumo iš Žemės stichijos ženklų. Gal ir nenusileis ant žemės, užtat išmoks praktiškiau tvarkytis su savo mintimis. Tokiu atveju pora, susidedanti iš šių dviejų stichijų, gal ir nebus idealiai darni, bet ganėtinai sėkminga ir ilgalaikė.

Oro stichijų Zodiako ženklų atstovai – pakankamai harmoninga pora, kurią pirmiausia sieja bendri interesai. Mat Oro stichijos ženklai mėgsta keistis idėjomis ir pasaulėžiūra. Jų stichija – tai informacijos rinkimas ir skleidimas. Nors jiems ir nekaip sekasi išsakyti savo jausmus, tai netampa kliūtimi palaikyti gerus tarpusavio santykius.

Užtat žmonių, gimusių po Oro ir Ugnies stichijų Zodiako ženklais, santykiai gali būti kupini šėlsmo. Juk Ugnies stichijos ženklai tiesiog uždega savo entuziazmu Оro stichijos ženklus. Savo ruožtu pastarieji padeda Ugnies stichijos ženklams žvelgti į įvykius plačiau, o ne vien kautis plikomis rankomis su vėjo malūnais. Tokiu būdu jie papildo vienas kitą ir gana gerai sutaria.

Stiprus tandemas, galintis nuversti kalnus

Tarp Ugnies ir Žemės stichijų ženklų atstovų gali susiklostyti gana sudėtingi ir įtempti santykiai. Žvelgiant iš Ugnies stichijos ženklų pozicijos, žemiški ženklai atrodo per daug oficialūs ir pragmatiški. O pastariesiems atrodo kiek atitrūkę nuo realybės Ugnies stichijos ženklai, kurių galvos prigrūstos neįgyvendinamų idėjų ir neišsipildžiusių svajonių. O Žemės stichijos ženklams kaip iš pypkės eina didelio kruopštumo ir atidumo reikalaujantys darbai. Todėl šioms dviem stichijoms atstovaujančioms poroms vargu ar pavyks dažnai išvengti konfliktų.

Užtat Ugnies stichijai atstovaujančių porų gyvenimas gali tapti nesibaigiančiu nuotykiu, kur partneriai pasisemia vienas iš kito įkvėpimo įvairiems žygdarbiams. Tačiau jei Ugnies stichijos ženklų priešingos lyties atstovai pradės kovoti dėl teisės būti lyderiu ir dominuoti (tai ypač tikėtina, jei vienas iš partnerių – Liūtas) ir nesugebės greitai atrasti kompromiso, santykiai gali baigtis visišku žlugimu.

Tarp Žemės stichijos Zodiako ženklų atstovų – stiprus tandemas, galintis nuversti kalnus. Jie gali gerai atlikti net ir labai sudėtingas bei rimtas užduotis, iš anksto planuodami savo veiksmus iki smulkiausių detalių. Tačiau neretai nutinka taip, kad Žemės stichijos ženklų atstovams pirmoje vietoje atsiduria darbas, karjera, įvairūs projektai, todėl partneriai ilgainiui tampa nebesvarbūs, abejingi vienas kitam, ir artimi santykiai gali nutrūkti. Nepaisant to, kad pora oficialiai ir neišsiskirs. Norint to išvengti, reikia atitrūkti nuo darbų ir kasdien atrasti bent kažkiek laiko ir skirti daugiau dėmesio žmogui, esančiam šalia.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai