Kokias merginas vaikinai laiko ypač seksualiomis

Kokias merginas vaikinai laiko ypač seksualiomis

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Iš amerikiečių perimta sąvoka „moters seksualumas“ ir lietuviams jau reiškia ne nepaprastus moters talentus lovoje ar palaidą jos gyvenimo būdą, o paprasčiausią patrauklumą.

>

Siekdami išsiaiškinti, ką konkrečiai vyrams reiškia sąvoka „moters seksualumas“, psichologai atliko apklausą. Gauti rezultatai buvo publikuoti portale „Feelgood“.

Seksuali mergina, anot stipriosios lyties atstovų, yra:

* jausminga

Sunku įvertinti fizinio artumo poveikį vyrams. Moteris, kuri supranta tai ir laisvai demonstruoja savo prieraišumą bei švelnumą, yra tikrai seksuali.

* natūrali

Žvaigždes vaidinančios moterys visai neatrodo patrauklios. Vyrams patinka subtiliai ir natūraliai flirtuojančios merginos, nebijančios susigadinti reputacijos.

Tik nepainiokite žaismingumo su kvailumu. Kvailos moterys – tos, kurios iš kailio neriasi, kad atkreiptų į save vyrų dėmesį. Jos tik erzina kitus ir atstumia.

Kai kurie vyrai laiko moters sugebėjimą flirtuoti jos brandumo požymiu. Tokia moteris, anot jų, myli gyvenimą ir nesigėdija to parodyti.

* mylinti ir suprantanti vyrus

Galima būtų paprieštarauti, kad visos moterys, kurios susitikinėja su vyrais, juos myli. Tačiau patys vyrai mano kitaip. Seksualios jiems atrodo tik tos moterys, kurios supranta vyro esmę, priima jį su jo skirtybėmis ir myli jį už tai. Moteriai, kuri sąmoningai palieka vyrui teisę dominuoti, jie negali atsispirti.

* pakankamai subrendusi seksui

Visi vyrai nori matyti šalia savęs moterį, kuri prireikus sugebėtų protingai, be varžymosi pakalbėti apie seksą.

* graži ir kruopščiai prižiūrinti save

Galima būtų ilgai diskutuoti dėl pastarųjų žodžių reikšmės. Juk įvairių žmonių grožio standartai ir skoniai skiriasi. Dauguma vyrų laikosi vieningos nuomonės, kad graži moteris:

a) rengiasi taip, kad pabrėžtų savo figūros privalumus,

b) rūpinasi, kokį įspūdį padarys vyrams, net tada, kai jai nereikia tam didelių pastangų,

c) prisižiūri ir visais įmanomais būdais palaiko savo natūralų grožį.

Vyrus traukia būtent natūralus grožis, o ne storas makiažo sluoksnis. Geriausios merginų grožio puoselėjimo priemonės: natūrali kosmetika, sportas ir sveika mityba.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai