4 klausimai, į kuriuos turite atsakyti, prieš ieškodama savojo vyro

4 klausimai, į kuriuos turite atsakyti, prieš ieškodama savojo vyro

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Tai nėra straipsnis apie tai, kaip sumedžioti sėkmingą ar turtingą vyruką, tai nėra ir primityvūs patarimai, kaip rasti svajonių vyrą, tai klausimai, kurie gali padėti suprasti, kokie dalykai Jums yra svarbūs kalbant apie santykius, kaip norite jaustis poroje, kokiu tikslu Jums verta kurti santykius ir kur norite, kad santykiai su antrąja puse nuvestų. Taigi prieš puldama į naują romaną, pamėginkite sau sąžiningai atsakyti į šiuos keturis klausimus.

>

1. Kokio vyro aš noriu? 

Pirmiausia, ką reikėtų padaryti prieš ieškant ar bent jau stengiantis sutikti sau tinkamą vyrą, – sužinoti, koks tas vyras turėtų būti. Nors ir banaliai skamba, bet kai nežinome, ko ieškome, tai ir sutinkame bet ką arba visą laiką susipažįstame su panašaus tipažo vyrais, kurie turi panašių problemų, nes susižavime ir į santykius įpuolame vedamos pirmojo įspūdžio ar genamos praeities šmėklų.

Pirmiausia įsivardykite kelias pagrindines savybes, kurios, Jūsų manymu, yra būtinos Jūsų norimam vyrui. Tai gali būti patikimumas, humoro jausmas, stabilumas ar kt. Tada apgalvokite, kaip galite tas savybes įvertinti. Jos turėtų būti vertinamos faktais ir atliktais darbais, o ne vyro pasakytais žodžiais ar mūsų sukurtomis fantazijomis. Kai žinosite esminius dalykus, kurie Jums yra svarbūs, pamėginkite dar pafantazuoti: kokį darbą galėtų dirbti žmogus, kuris turi Jūsų norimas asmenines savybes, kur jis mėgsta leisti laisvalaikį, kokių pomėgių turi ir pan.

Taip Jums taps aiškiau, kur galima sutikti Jums tinkamą vyrą.

Svarbu nepamiršti, kad idealių žmonių nebūna, ir vienas vyras negali būti ir šeimyniškas, ir labai verslus, ir meniškos sielos, ir ūkiškas, todėl ir svarbu išskirti pagrindines savybes ir susitaikyti su tuo, kad svajonių princai gyvena tik pasakose, o tam tikros būdo savybės vienose situacijose būna patrauklios, o kitose – erzinančios. Tarkim, kai sugenda mašina, iš poeto mažai naudos, o kai norisi romantikos, mažai kuo gali padėti bankininkas. Bet per daug neužsižaiskime etiketėmis. Gyvenime gali būti visaip. Svarbiausia – vyrą vertinti pagal jo gyvenimo faktus, o ne pagal kalbas. Tarkim, jei vyras teigia, kad labai nori šeimos ir myli vaikus, bet nesirūpina vaiku iš buvusių santykių, tai nieko gero nežada.

2. Kokios moters norėtų man tinkamas vyras?

Ne tik Jūs turite išsirinkti sau tinkamą vyrą, bet ir tam vyrui turite atrodyti patraukli ir tinkama į partneres, todėl naudinga pirmąjį klausimą apversti ir pagalvoti, kokios moters norėtų Jūsų norimas vyras ir kiek teoriškai atitinkate tokio vyro kriterijus. Tarkim, vyras, kuris daug dėmesio skiria karjerai ir darbui, gali norėti šeimyniškos, prisitaikančios moters, kuri būtų pasiryžusi aukoti savo interesus dėl šeimos. Taigi reikia įvertinti, kiek Jūs esate tinkama ir kiek Jums teks savęs atsisakyti dėl santykių.

3. Kokios vertybės man santykiuose bus svarbiausios? 

Šioje vietoje reikia nuspręsti, kokiu tikslu norite kurti romantinius santykius, ar antra pusė Jums reikalinga šeimos kūrimui, ar gyvenimo paįvairinimui ir pramogoms, ar dar kažkam. Santykiai su vienu žmogumi negali užtikrinti visų mūsų poreikių patenkinimo, todėl svarbu žinoti pagrindinius santykių judėjimo prioritetus. Tam, kad santykiai būtų darnūs ir sėkmingi, žmonių vertybės turi sutapti, tai yra pagrindas, ant kurio statoma visa kita.

4. Kokių ribų aš neleisiu peržengti antrai pusei?

Naudinga iš anksto apgalvoti trijų lygių ribas: ko aš niekada neleisiu savo antrai pusei (pvz., ką suprasiu kaip fizinį, psichologinį, finansinį ar seksualinį smurtą); dėl ko bus galima pasiderėti (pvz., kaip leisti laisvalaikį ar su kokiais draugais daugiau leisti laiko kartu); kas man nėra svarbu (pvz., kas rūpinsis buitimi ar planuos atostogas). Kai nenustatome ribų, kitas asmuo gali labai lengvai mumis manipuliuoti ar net išnaudoti, o kai mūsų ribos pernelyg griežtos ir nepralaidžios, kitam žmogui sunku prie mūsų prieiti ir tapti artimam.

Dažniausiai mūsų niekas nemoko, kaip rinktis sau tinkamą antrą pusę ir kurti šeimą, nors kartais tai svarbiausias gyvenimo pasirinkimas. Todėl rinkitės atsakingai, pasikliaukite ne tik savo širdimi, bet ir protu.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai